Jesenski izlet DITT

V mesecu oktobru smo v okviru Društva inženirjev in tehnikov tekstilcev Ljubljana (DITT) organizirali tradicionalni jesenski izlet. Najprej smo obiskali podjetje Trelleborg v Kranju. Mnogi to podjetje bolje poznamo pod nekdanjim imenom Savatech. Ogledali smo si dva oddelka, oddelek za proizvodnjo transportnih trakov in oddelek za proizvodnjo visokotlačnih dvižnih blazin ter tesnil.

Drugi del izleta je bil namenjen obisku gradu Brdo. Sprehodili smo se skozi prečudovito posestvo Brdo ter si nato ogledali še prvi renesančni dvorec na Kranjskem. Vodička nas je slikovito popeljala čez njegovo zgodovino, vse do danes. Vseskozi nas je spremljalo sonce, tako, da smo preživeli čudovit dan, ki smo ga zaključili s slastnim kosilom v Kranju.

Skip to content

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.