Predstavitev nove raziskovalne opreme na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

Vljudno vas vabimo, da si ogledate predstavitev nove laboratorijske opreme Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje, ki vključuje UV/Vis spektrofotometer Lamda 850+ (Perkin Elmer, Velika Britanija) in Spektrofotometer Datacolor Spectro 1050 (Datacolor, ZDA). Nakup opreme sta sofinancirala Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Predstavitev je uvrščena na program dogodkov na Naravoslovnotehniški fakulteti v Tednu Univerze in je na programu v petek, 3. 12. 2021 ob 10. uri na povezavi:

Slika: Spektrofotometer Datacolor Spectro 1050 (Datacolor, ZDA)

Slika: UV/Vis spektrofotometer Lamda 850+ (Perkin Elmer, Velika Britanija)