Šola IRSPIN 2022 – KROŽNO GOSPODARSTVO, PODROČJE TRAJNOSTNI FUNKCIONALNI MATERIALI – EKODIZAJN V TEKSTILSTVU

V četrtek, 26. maja 2022 in petek, 27. maja 2022 bo v Portorožu (Grand hotel Bernardin, dvorana ADRIA, 11. nadstropje) potekala Šola IRSPIN 2022 z naslovom KROŽNO GOSPODARSTVO, PODROČJE TRAJNOSTNI FUNKCIONALNI MATERIALI – EKODIZAJN V TEKSTILSTVU.

Program dogodka najdete TUKAJ. Prijave zbiramo do zapolnitve prostih mest  na email: vera.zlabravec@litija.com

Polna kotizacija znaša 300 eur/osebo. Člani IRSPIN-a in SRIP-a Krožno gospodarstvo imajo 50 % popust (kotizacija znaša 150 eur/osebo).

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska Unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.«