Rektorjeva nagrada za naj inovacijo UL 2020

UL vas v četrtek, 12. novembra 2020, ob 16. uri vas vabi na predstavitev finalistk/finalistov in razglasitev zmagovalk/zmagovalcev natečaja Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2020. Finalistke in finalisti bodo svoje inovacije predstavili prek spleta.

Med finalisti se bodo predstavile tudi članice podjetniške skupine Katedre za tekstilno in oblačilno inženirstvo: doc. dr. Marija Gorjanc, Linda Ogrizek in Katja Brenčič  s projektom: “INVAZINK – naravni barvni pigmenti, izdelani iz tujerodnih invazivnih rastlin”.

Kratke predstavitve finalnih inovacij si lahko preberete tukaj.

Zaradi epidemioloških razmer bo dogodek potekal prek spleta.

Vabljeni k spremljanju na Facebook profilu Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja.

Najboljše tri inovacije v vsaki kategoriji bodo prejele denarno nagrado iz Rektorjevega sklada v skupni vrednosti 12.0000 evrov in pomoč pri vstopu na trg.

Natečaj Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani poteka v sodelovanju z Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem (LUI).