Predstavitev finalistk/finalistov za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo na UL

Univerza v Ljubljani s spodnjim vabilom vabi na spletni dogodek “REKTORJEVA NAGRADA ZA NAJ INOVACIJO UNIVERZE V LJUBLJANI – predstavitev finalistk/finalistkov”:

Spoštovani,

zaradi epidemioloških razmer bomo tudi letos

Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani preselili na splet.

Vabljeni k spremljanju dogodka na Facebook profilu

Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja,

v četrtek, 11. novembra 2021, ob 17. uri

Inovacije bo predstavilo 12 finalistk/finalistov

(6 v kategoriji študentke/študenti in alumne/alumni, 6 v kategoriji raziskovalke/raziskovalci).

Kratke predstavitve finalnih inovacij si lahko preberete tukaj.

Najboljše tri inovacije v vsaki kategoriji bodo prejele denarno nagrado iz Rektorjevega sklada

v skupni vrednosti 12.000 evrov in pomoč pri vstopu na trg.

Natečaj Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani poteka v sodelovanju z

Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem (LUI).

Je spodbuda za študentke/študente, raziskovalke/raziskovalce, pedagoške sodelavke/sodelavce in alumne Univerze v Ljubljani, da s svojimi inovacijami vstopijo na trg.

K sodelovanju vabimo vse, ki imajo tehnološke in netehnološke inovacije ter inovativne podjetniške ideje.