46. simpozij o novostih v tekstilstvu

Oddelek za tekstilstvo Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani in Industrijski razvojni center slovenske predilne industrije – IRSPIN organizirata 46. simpozij o novostih v tekstilstvu z naslovom “PREPLETANJE ZNANJA ZA TEKSTILNO IN MODNO INDUSTRIJO”

Dogodek bo potekal v četrtek, 4. junija 2015, na Oddelku za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje (OTGO), Snežniška 5, 1000 Ljubljana.
Teme simpozija:

• razvoj novih tekstilnih materialov
  • napredne tekstilne in oblačilne tehnologije
  • oblikovanje tekstilij in oblačil
  • nega tekstilij
  • zagotavljanje kakovosti
  • ekologija
  • trženje
  • izobraževanje

Vljudno vas vabimo, da se simpozija udeležite in na njem tudi aktivno sodelujete s prispevkom v obliki predavanja ali posterja in v razpravah. Izpolnjeno prijavnico pošljite na naslov: snt2015@ntf.uni-lj.si.

Kontakt:
46. SNT