Delavnica barvanja z invazivnimi rastlinami

Vljudno vabljeni na delavnico “Naravno barvanje bombaža z invazivnimi rastlinami”, ki bo potekala v četrtek, 13.6.2019, na Oddelku za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani, Snežniška 5, s pričetkom ob 17. uri.

Delavnica je namenjena vsem, ki se želite spoznati z barvanjem tekstilij z naravnimi barvili.

Udeležba je brezplačna. Delavnica bo potekala približno dve do tri ure. Predznanje ni potrebno, za ves material in laboratorijske halje bo poskrbljeno. S seboj potrebujete le dobro voljo.

Prijave zbiramo do 10.6.2019 oz. do zapolnitve mest (število mest je omejeno). Izpolnjeno prijavnico pošljite do 10.6.2019 pošljite na: brigita.tomsic@ntf.uni-lj.si

Delavnico organizira Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani v sklopu evropskega projekta APPLAUSE.

Foto: dr. Jure Ahtik