Izobraževanje pod okriljem CPI

Na Oddelku za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani je v torek, 8.10.2019 potekalo izobraževanje za srednješolske učitelje študijske skupine tekstil in študijske skupine modno oblikovanje pod okriljem Centra Republike Slovenije za poklicno izobraževanje. V okviru izobraževanja je imela prof. dr. Petra Eva Forte Tavčer predavanje z naslovom Kemikalije v oblačilih in njihov vpliv na zdravje, doc. Dr. Mateja Kert pa predavanje in delavnico z naslovom Tiskanje z mikrokapsuliranimi termokromnimi barvili.