Novo promocijsko gradivo

Na Katedri za tekstilno in oblačilno inženirstvo smo v okviru projekta internacionalizacije Univerze v Ljubljani izdali novo promocijsko brošuro, v kateri je predstavljena naša fakulteta, katedra in študijski programi, ki jih izvajamo na področju tekstilstva. Brošura, ki je na voljo v slovenskem in angleškem jeziku, tako celovito predstavlja študijske programe 1. stopnje (PTO in NTO), 2. stopnje (NTO) in 3. stopnje (TGTO). Poleg tega brošura ponuja informacije o tutorstvu, študijskih izmenjavah Erasmus+, knjižnici, založniški dejavnosti, Raziskovalnem infrastrukturnem centru (RIC), inštitutu (ITGTO), študentskemu svetu (ŠSNTF) in alumni klubu.

Svoj izvod brošure lahko pridobite v študentskem referatu.