Pričetek pouka in sprejem brucev

PRIČETEK POUKA

Pouk se za vse letnike prične v četrtek, 1. 10. 2015 po urniku. Prvi letniki imajo najprej »sprejem brucev« po razporedu (glej spodaj), nato sledijo predavanja. Vaje se v vseh letnikih začnejo izvajati po prvem predavanju. Za lažje razumevanje poimenovanja in razporeditev prostorov si pomagajte z zemljevidom.

Pomembno:

• Urniki se v prvih dneh še spreminjajo, zato jih pozorno (dnevno) spremljajte.
  • Vse v zvezi z vajami in razporedi skupin boste izvedeli na prvih predavanjih, zato prvi teden vaj ni, v kolikor so na urniku pred predavanji (razen, če so profesorji določili drugače).
  • V skupine na vajah boste razporejeni takoj, ko bo znano končno število vpisanih študentov (prvi teden v oktobru). O tem boste obveščeni po elektronski pošti.
  • Vsi študentje 2. stopnje, ki imate v tem semestru izbirne predmete bodite pozorni na svoj izbor. Na urniku so navedeni vsi izbirni predmeti, razen tistih, kjer je število študentov manjše od 5 in bodo potekali v obliki konzultacij. V takšnem primeru se takoj ob začetku pouka zglasite pri nosilcu predmeta (naveden je v indeksu), da vam predstavi obveznosti.

SPREJEM BRUCEV

V četrtek, 1. 10. 2015 bo potekal sprejem brucev 1. in 2. stopnje po spodnjem razporedu:

• 1. stopnja | ob 11. uri, v P-206
    • Proizvodnja tekstilij in oblači (PTO),
    • Načrtovanje tekstilij in oblačil (NTO).
  • 2. stopnja (MAG) | ob 9. uri, v P-206
    • Načrtovanje tekstilij in oblačil (NTOM)

Ob 16. uri na Kongresnem trgu Univerza v Ljubljani za vse študente organizira »Pozdrav brucev«. Podrobnosti o dogodku si lahko preberete tukaj.

Prva ura pouka za bruce:

• 1. stopnja

• Proizvodnja tekstilij in oblačil (PTO) | petek, 2. 10. 2015, ob 8.00, P-104: Informacijske tehnologije (predavanja)
    • Načrtovanje tekstilij in oblačil (NTO) | petek, 2. 10. 2015, ob 8.00, »Predavalnica B« (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113 – osrednji stekleni objekt FKKT): Kemija 1 (predavanja)
  • 2. stopnja (bodite pozorni na predmete v urniku, ki ste jih izbrali)

• Načrtovanje tekstilij in oblačil (NTOM) | petek, 2. 10. 2015: različni izbirni predmeti (po urniku)