ZMAGAAAA na svetovnem prvenstvu STEELCHALLENGE-12

Študent 3.letnika inženirstva materialov ANŽE BAJŽELJ je postal SVETOVNI PRVAK v virtualni izdelavi jekla na tekmovanju SteelChallenge-12 (kategorija študentje), ki se je odvijalo 10.4.2018 v Mumbaju, Indija.

Naloga na tekmovanju je bila virtualna izdelava specifične vrste jekla po čim nižji ceni s pomočjo simulatorja za sekundarno metalurgijo. To je že druga zmaga študentov OMM (Prva 2013 Anže Tekavčič, Andraž Bradeško) na tem prestižnem tekmovanju in je odraz predanega in dobrega dela.

Bravo in iskrene čestitke tudi mentorju doc.dr. Matjažu Knapu.

Več o tekmovanju SteelChallenge, ki ga organizira SteelUniversity of World Steel Association si lahko preberete na povezavi: