PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
1. semester2550195045030
Matematika 1450450906
Fizika450300755
Kemija600150755
Uvod v strojništvo450300755
Računalniški praktikum300450755
Splošni izbirni 1300300604
2. semester21015225045030
Matematika 2450450906
Toplotno-tehnični izračuni3015300755
Osnove mehanike450300755
Osnove fizikalne metalurgije450300755
Metalurški praktikum150600755
Splošni izbirni 2300300604
SKUPAJ46515420090060
Izbirni predmetiKontaktne ureECTS
PSVDΣ
Osnove ekonomske analize - Splošni izbirni predmet450450906
Temelji trženja - Splošni izbirni predmet30000304
Osnove poslovnih financ - Splošni izbirni predmet450450906
Ekonomika poslovanja v montanističnih podjetjih -Spl.izbirni predmet3015150604
Ekonomika okolja - Splošni izbirni predmet450150606

Oznake v predmetniku pomenijo:
P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)

Splošni izbirni predmet 1 v iznosu 5 ECTS izbere študent v okviru predmetnega stebra izbirni predmeti  (tabela zgoraj)

Splošni izbirni predmet 2 v iznosu 5 ECTS izbere študent v okviru predmetnega stebra Splošni izbirni predmeti po lastni želji, na katerem koli programu, kateri koli fakulteti oz. univerzi.

 

 

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.