PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
1. semester255019545090030
Matematika 145045901806
Fizika45030751505
Kemija60015751505
Uvod v strojništvo45030751505
Računalniški praktikum30045751505
Splošni izbirni 130030601204
2. semester2101522545090030
Matematika 245045901806
Toplotno-tehnični izračuni301530751505
Osnove mehanike45030751505
Osnove fizikalne metalurgije45030751505
Metalurški praktikum15060751505
Splošni izbirni 230030601204
SKUPAJ46515420900180060
Izbirni predmetiKontaktne ureECTS
PSVDΣ
Osnove ekonomske analize - Splošni izbirni predmet45045901806
Temelji trženja - Splošni izbirni predmet30300601204
Osnove poslovnih financ - Splošni izbirni predmet45045901806
Ekonomika poslovanja v montanističnih podjetjih -Spl.izbirni predmet301515601204
Ekonomika okolja - Splošni izbirni predmet453015901806

Oznake v predmetniku pomenijo:
P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)

Splošni Izbirni predmet 1 v iznosu 5 ECTS izbere študent v okviru predmetnega stebra Izbirni predmeti.

Splošni Izbirni predmet 2 v iznosu 5 ECTS izbere študent v okviru predmetnega stebra Splošni izbirni predmeti po lastni želji, na katerem koli programu, kateri koli fakulteti oz. univerzi.

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.