Georudarija 2016

????????????? ????
je tradicionalno srečanje študentov – ??????????????, ?????????, ?????????, ????? in ???????????.

Gre za petdnevno izobraževalno-športno srečanje, na katerem sodelujejo študenti, profesorji in asistenti sorodnih fakultet iz regije.

????? Georudarijade je razvoj mednarodnega sodelovanja med visokošolskimi zavodi in izboljšanje odnosov med študenti le-teh, izmenjevanje znanja in izkušenj in sklepanje novih prijateljstev, ki bi v prihodnosti lahko prerasla v uspešna strokovna in poslovna sodelovanja.

Po petih letih se Georudarijada vrača v Slovenijo! Letošnja Georudarijada, deveta po vrsti, bo potekala na
????? ?? ??. ?? ??. ???? ????.

Š???????? ???? ???????? ?? ???? ???????? ?:

– nogometu,
– košarki,
– odbojki,
– namiznem tenisu,
– šahu
– in kvizu znanja.

Prav tako bomo organizirali predavanja s tematikami iz različnih strok. Letos smo se odločili izdati tudi zbornik Georudarijade, v katerem bodo vsi zainteresirani udeleženci lahko objavili članke na temo svojih projektov.
Prijave na povezavi: http://goo.gl/forms/FnPk93hlN5

Pohiti s prijavo, število mest je omejeno! Prijave odprte do nedelje, 24. 4. 2016.

????: georudarijadantf@gmail.com
Sašo +386 51 218 277