ITAK sport prvenstvo Univerze v Ljubljani

V ponedeljek 18.4.2016 je prvič potekalo ITAK sport prvenstvo Univerze v Ljubljani. Udeležila se ga je tudi naša Fakulteta. Fantje so prikazali dobro in borbeno igro, ter se po skupinskem delu z zmagama nad Filozofsko fakulteto (7:1) in Fakulteto za gradbeništvo in geodezijo (3:1) uvrstili v polfinale. Tam so prekrižali palice z Fakulteto za računalništvo in informatiko. Po vodilnem zadetku so fantje stopnjevali igro, ampak bili zadnjo minuto zaradi nezbranosti kaznovani z dvema zadetkoma nasprotnikov,tako so bile sanje o finalu končane. Za tretje mesto so se pomerili z Biotehniško fakulteto. Napadi NTF-ja so se vrstili eden za drugim vendar žogica nikakor ni našla poti v gol. Biotehniška fakulteta je preko protinapadov kaznovala našo nezbranost v obrambi in tako visoko povedla z rezultatom 0:3. Vendar smo se v zadnji minuti vrnili za gol zaostanka. Biotehniška fakulteta je ostala mirna in sebi v prid pripeljala tekmo do konca, tako smo izgubili boj za 3. mesto in končali na 4. mestu med 11. fakultetami.
NTF so zastopali: Rok Toni, Uroš Batič, Miha Flajs, Žiga Krašovec in Blaž Vidrih.
Skip to content

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.