Študentke odbojkarske ekipe odigrale svojo drugo tekmo

V četrtek 26. 11. 2015, so se študentke iz odbojkarske ekipe NTF udeležile svoje druge tekme na Odbojkarski ligi Univerze v Ljubljani 2015/16, ki je potekala v BIC-u. Tokrat so se pomerile proti študentkam Fakultete za socialno delo.

Tekmice FSD so zmagale prvi niz, a so se z borbeno igro NTF-jevke veselile izenačenja z dobljenim drugim nizom. S tem jih je čakala še igra tretjega niza, kjer so tekmice FSD-ja izkazale premoč in na koncu slavile zmago (2:1 v nizih).

Naslednja, tretja tekma te sezone, se bo odvijala v četrtek, 10. 12. 2015 ob 20:00 uri, na istem prizorišču (športna dvorana BIC Ljubljana, Ižanska cesta 10), in bo potekala proti igralkam Fakultete za arhitekturo. Vljudno vabljeni da se udeležite tekme, in navijate za naše predstavnice. Vsake dodatne spodbude bodo vesele.

Foto: Črt Lipej

Ženska odbojkarska ekipa NTF