Razpis SMUL za gostujoče slovenske strokovnjake iz tujine in znanstvenega obiska študentov v tujini- ODPRT

Spoštovani,

obveščam vas, da je dne 28. 12. 2023 je Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije objavil nov razpis za podporo internacionalizaciji visokega šolstva: Javni razpis za sofinanciranje gostovanj slovenskih strokovnjakov iz tujine na slovenskih visokošolskih zavodih in raziskovalnih organizacijah ter študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini (349. javni razpis). Rok prijave je do do porabe sredstev oziroma najdlje do 30. 9. 2024.

V prilogi vam posredujem več informacij, ki so na voljo tudi na naši spletni strani, hkrati pa nas UL tudi poziva za vključitev članov in članic SVETOVNA MREŽA UNIVERZE V LJUBLJANI (SMUL) v gostovanja na vaši članici.

Lep pozdrav,

Alenka