Applause: Vabilo na delavnico

Vljudno vabljeni na delavnico “Barvanje z ekstraktom japonskega dresnika v Shibori tehniki”, ki bo potekala na UL Naravoslovnotehniški fakulteti, Snežniška 5, v sredo, 27. 6. 2018, s pričetkom ob 10. uri.

Delavnica je namenjena vsem, ki se želite spoznati s pridobivanjem barvil iz tujerodnih invazivnih rastlin in uporabo le-teh za barvanje tekstilij.

Število mest je omejeno, izpolnjeno prijavnico pošljite na: klara.kostajnsek@ntf.uni-lj.si

Udeležba je brezplačna. Delavnica bo potekala približno tri ure.

Delavnico organizira Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Kemijskem inštitutom v sklopu evropskega projekta Applause.

Prijavnica: