Brezplačne delavnice programiranja

Zavod Ypsilon v sodelovanju s SAP Slovenija že četrto leto zapored pripravlja brezplačne delavnice programiranja. V letošnjem letu dajejo prednost dekletom; s projektom I’mpowered for the future želijo dekletom osvetliti svet programiranja in možnosti, ki jih osnovno znanje in razumevanje programiranja omogoča. To pa še ne pomeni, da v projektu niso dobrodošli tudi fantje.
Delavnice se bodo večinoma izvajale v Ljubljani v ABC Hub-u, en sklop delavnic pa tudi v Mariboru, na Ekonomsko-poslovni fakulteti. Vsebino in razpored delavnic si lahko ogledate na spletni strani fakultete.
Več informacij o programu je mogoče najti na spletni strani www.poweredforthefuture.com.