Dobrodelni tek od faksa do faksa

Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost in Študentski dom Ljubljana vabita na dobrodelni Tek od faksa do faksa. Študentke, študenti, diplomantke, diplomanti , zaposlene, zaposleni Univerze v Ljubljani bomo v rekreativnem tempu odtekli tri različno dolge kroge in obiskali pet/deset/petnajst fakultet in akademij Univerze v Ljubljani.

Kdaj: torek, 12. 4. 2022 ob 17. uri
Kje: Študentsko naselje Rožna dolina, Svetčeva 9 (travnik med univerzitetno dvorano in domovi)
Kaj: rekreativni tek na 5/10/15 km v dobri družbi, tekačice, tekači prejmejo majico »Tek od faksa do faksa«
Prijavahttp://tiny.cc/tekodfaksadofaksa

Štartnine ni. Tokratni tek je dobrodelne narave in podpira projekt Srčna UL. Če lahko, vas vabimo, da s poslanim SMS na 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR) pomagate študentkam in študentom, ki jih je prizadela ukrajinska kriza.

več na tej povezavi