Druga prijava za tujce

Druga prijava za tujce za vpis v študijskem letu 2020/21 poteka od 9. do 11. september 2020. Rok za oddajo prilog k prijavi je 12. 9. 2020.

(Drugo prijavo lahko oddajo kandidati, ki že imajo sklep o priznavanju izobrazbe iz Univerze v Ljubljani in v prvi prijavi niso bili sprejeti na noben študijski program ali se niso vpisali v študijski program, v katerega so bili sprejeti).

Kandidati pošljejo (lahko skenirano na mail referat@ntf.uni-lj.si):

1. Prijavo za vpis, ki jo izpolnijo na eVŠ: https://portal.evs.gov.si/prijava/
  2. Sken osebnega dokumenta
  3. Sklep o priznavanju izobrazbe iz Univerze v Ljubljani (ki je bil izdan v letošnjem letu za namen vpisa v prvi prijavi)
  4. Spričevala 3., 4. letnika in mature

NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA Redni Izredni