Humanitarna akcija: Pomoč prizadetim v ukrajinski krizi #2

Po zelo uspešni prvi akciji smo se na fakulteti skupaj s ŠS NTF odločili, da združimo moči še enkrat. Tokrat bomo na pobudo Slovenske karitas zbirali:

• Higienske pripomočke (higienski robčki, plenice, pralni prašek, univerzalno čistilo, milo, šampon za osebno nego, zobne ščetke, zobne paste…)

Zbirna mesta NTF:

• Snežniška – avla v pritličju
  • Aškerčeva – avla v pritličju
  • Lepi pot –  laboratorij za termodinamiko materialov 5A

Vsa zbirna mesta so označena: Pomoč prizadetim v ukrajinski kriziPripomočke zbiramo do srede, 30. 3. 2022.

Še vedno lahko pomagate tudi  s poslanim sporočilom na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR). Zbrana sredstva bodo namenjena študentom s prizadetih območij, ki študirajo na naši univerzi.