Informativa 2024 je za nami!

V petek, 19. 1. 2024 in v soboto, 20. 1. 2024 je Gospodarsko razstavišče v Ljubljani gostilo Informativo 2024, največji sejem izobraževanja, poklicev in zaposlovanja v Sloveniji. Med številnimi razstavljalci je svoje študijske programe predstavila tudi naša fakulteta in obiskovalce navdušili s pestrim naborom dejavnosti na stojnici:

• litje aluminija,
  • taftanje,
  • 3D tisk,
  • slovenske dinozavre,
  • maketo vrtalnega stroja za izdelavo daljših predorov,
  • tekstilna vlakna v letalu.

Če ste zamudili Informativo 2024, ne skrbite!

Fakulteta vas vabi na informativne dneve, ki bodo potekali 16. in 17. februarja 2024. To bo odlična priložnost za osebni stik s predstavniki fakultete ter dodatno raziskovanje desetih različnih študijskih programov naše fakultete. Ne zamudite priložnosti za vpogled v sodobno tehnologijo in raziskave na vaši fakulteti.

Foto: STA, Jure Makovec
arhiv NTF