International School on Nuclear Methods and Applied Research

Joint Institute for Nuclear Research (Dubna, Russia) in University of Novi Sad (Serbia) organizirata International School on Nuclear Methods and Applied Research, ki bo potekala od 12. – 17. julija 2020 v Novem Sadu.

Namenjena je študentom, ki končujejo 3. letnik dodiplomskega študija. Zagotovljena je brezplačna nastanitev in prehrana. Sami morate poskrbeti za zdravstveno zavarovanje. Povračilo potnih stroškov ni predvideno, razen v izjemnih primerih, za kar pa morate oddati vlogo.

Delovni jezik poletne šole je angleščina.

Prijave so odprte do 1. maja 2020. Obrazec ne deluje v IE, uporabite druge brskalnike.

Več informacij (med drugim tudi katera področja bodo obravnavali na poletni šoli) je na strani https://indico.jinr.ru/e/nmar2020