Izzivi v tujini – te zanima tujina?

Si kot študenti Univerze v Ljubljani želite na enem mestu izvedeti vse o priložnostih, ki se vam ponujajo za izobraževanje in praktično usposabljanje v tujini? Pridružite se nam 14. novembra 2017, med 13:30 in 17:00, na tradicionalnem dogodku Izzivi v tujini, ki bo potekal v Veliki konferenčni dvorani na Fakulteti za družbene vede.

Z udeležbo na Izzivih v tujini:

• se boste seznanili z vsemi priložnostmi, ki vam jih nudi program Erasmus+, ki je postal resnično globalen;
  •  izvedeli boste več o programu CEEPUS in vseh ostalih štipendijah, ki vam lahko omogočijo odhod v tujino;
  • sprehodili se boste po »Tržnici mednarodnih priložnosti« in se na stojnicah spoznali z velikim številom organizacij, ki nudijo informacije ali priložnosti za mednarodno mobilnost.

Več informacij o dogodku in prijava TUKAJ.

Karierni centri UL smo se odločili, da bo letošnji november MObilni noVEMBER: še več dogodkov, ki vam bodo pomagali pri načrtovanju mednarodne mobilnosti, najdete na naši spletni strani.