Liber.ac 2021: Stopinje v mestu (18.–20. 5. 2021)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani od 18. do 20. maja 2021 pripravlja tradicionalni Sejem akademske knjige Liber.ac, ki že vse od leta 2010 povezuje članice Univerze v Ljubljani ter mnoge slovenske akterje s področja izdajanja, promocije in distribucije akademskih knjig. Sejem, ki bo letos potekal na spletu, bo spremljal spremljevalni program, ki tokrat nosi naslov Stopinje v mestu. Spletni dogodki bodo tako z različnih zornih kotov osvetlili poglede na mesto, njegov pomen in razvoj, pogovarjali pa se bomo tudi o spreminjajoči se vlogi mestnega prostora v času epidemije.

Več informacij o sejmu in spremljevalnih dogodkih je dostopnih na spletni strani sejma.

Lepo vabljeni na sejem, kjer vas bodo čakale posebne cene izbranih knjižnih del, in na dogodke v spremljevalnem programu!