Likarjev sklad razpisuje štipendije za študij na Tehniški Univerzi München (TUM)- ZAKLJUČEN

Odprt je razpis za študij na Tehniški Univerzi München (TUM) za za šolsko leto 2023/2024. Letne štipendije se lahko podelijo za dobo največ 10 mesecev z možnostjo podaljšanja v naslednjem študijskem letu. Pričetek študija bo predvidoma v zimskem semestru (oktobra 2023). Štipendije so namenjene vsem študentom Univerze v Ljubljani za celotno področje inženirskih znanosti na TUM. Kandidati morajo na UL predhodno opraviti najmanj tri letnike dodiplomskega študija (oz. prvo bolonjsko stopnjo).

Kandidati morajo biti mlajši od 30 let oz. 35 let, če so visokošolski sodelavci. Višina štipendije omogoča nemoten študij in bivanje v Münchnu v času trajanja štipendije.

Prijave so najkasneje do vključno 10. marca 2023 (ne glede na vrsto pošiljanja).

Več informacij je v priloženem dokumentu RAZPIS 2023 Likarjev sklad.