Možnosti udeležbe na poletni šoli Univerze Kyungpook – Južna Koreja

2019 KNU Global Summer School Announcement

Obveščamo vas o možnosti udeležbe na poletni šoli Univerze Kyungpook, ki je strateški partner Univerze v Ljubljani.

Letošnja tema poletne šole, ki bo potekala od 1. do 19.julija  je Modern and Tradition: Live both sides of Korea.

Vse informacije so dostopne na; http://en.knu.ac.kr/admission/summer01.htm  Študentje UL so upravičeni do znižane šolnine v višini 900USD.

Prijave, ki naj vsebujejo motivacijsko pismo v angleškem jeziku, izpis ocen ter osebne podatke o študentu ( ime in priimek, naslov, email ter podatke o študiju) zbirajo do 1.4.2019 v Službi za mendarodno sodelovanje Univerze v Ljubljani, kjer bodo nato uredili tudi nominacijo udeležencev.