Naknadni razpis Erasmus+ SMS 2017-2018 za študijsko izmenjavo

Spoštovani,

objavljen je bil naknadni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v poletnem semestru 2017-2018.

Spodaj priloženo najdete razpis.

Prijavite se preko VIS-a.

Natisnjeno prijavo:

• pošljite po pošti na naslov Naravoslovnotehniška fakulteta, Aškerčevo 12, Ljubljana,
  • ali oddajte v študentski referat na Snežniški  5

Rok za oddajo prijave je 6.10.2017.

Seznam podpisanih pogodb s tujimi univerzami in navodila za oddajo (ki so enaka kot za razpis, ki je bil zaključen januarja, razen roka za oddajo, ki je 6.10.2017) najdete na tej strani.

Prav tako boste morali do konca decembra 2017 oddati obrazec Prijava odhoda na izmenjavo, da bodo januarja 2018 že potrjeni predmeti, ki naj bi jih poslušali na izmenjavi.