NTF na stežaj – dnevi odprtih vrat

NTF Na stežaj je dogodek, ki ga v tudi marcu organiziramo na Naravoslovnotehniški fakulteti, ko odpremo vrata naše fakultete. Pridružite se nam in spoznajte fakulteto, profesorje in študente ter doživite vlogo študenta iz prve roke.  Z udeležbo na predavanjih vam želimo olajšati odločitev za študij.

Če si boste izbrali predavanja v dopoldanskih urah, lahko dobite potrdilo o upravičeni odsotnosti od pouka. Kontakt za pridobitev potrdila je Tina Premelč (tina.premelc@ntf.uni-lj.si).

Svojo prijavo lahko oddate TU.

Vljudno vabljeni na naslednja odprta predavanja:

• Delavnica cianotipije: ponedeljek, 11.3. 2024 od 14.00 do 17.00, izvajalka: doc. dr. Mateja Kert
  • Katastrofalni plazovi ob izjemnih padavinah avgusta 2023: sreda, 13.3.2024 ob 10:00, predavatelja: prof. dr. Timotej Verbovšek in prof. dr. Andrej Šmuc (predavalnica P-208, Aškerčeva cesta 12)
  • Oblikovanje oblačil: petek, 15. 3. 2024 z začetkom ob 9. uri, izvajalka: prof. Almira Sadar (Snežniška ulica 5, modelirnica, 6. nad.)
  • Oblikovanje tekstilij: petek, 15. 3. 2024 z začetkom ob 10. uri, izvajalka: izr. prof. mag. Katja Burger Kovič (Snežniška ulica 5, tekstilnica, 6. nad.)
  • Izdelava kompozitov: torek, 19. 3.2024 od 10.00 do 12.30, izvajalka: izr. prof. dr. Tatjana Rijavec

Zaradi lažje organizacije se prosim na predavanje predhodno prijavite. V kolikor boste označili, da želite prejeti potrdilo o udeležbi, vas bo potrdilo po končanem predavanju čakalo v predavalnici.

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na organizatorko dogodka Tino Premelč po e-pošti: tina.premelc@ntf.uni-lj.si.

Se vidimo!