Podelitev diplomskih listin OG, OGRO in OMM

V četrtek, 15. februarja 2024, je v zbornični dvorani, na sedežu Univerze v Ljubljani, potekala slovesna podelitev diplomskih listin študentom in študentkam Oddelka za geologijo, Oddelka za geotehnologijo, rudarstvo in okolje ter Oddelka za materiale in metalurgijo, ki so uspešno zaključili svoj študij v letu 2023.
Slavnostni nagovor je imela prodekanja za študijske zadeve, izr. prof. dr. Maja Vončina. Poseben pečat dogodku so s svojim ubranim petjem dodali študentje Jakob Jaklič, Jon Šubic, Gabriel Voje in Rok Kotar.
Iskrene čestitke vsem diplomantom in diplomantkam, magistram in magistrom!
Želimo vam veliko uspeha na karierni poti, diplomantom prve stopnje, ki nadaljujete študij na naši fakulteti pa uspešen zaključek tudi tega študija.
Ne pozabite pa: “Enkrat NTF, vedno NTF“.
Srečno!