Posvetovalni obisk

V sredo, 19.4.2017 je na NTF v okviru projekta KUL potekal posvetovalni obisk. Glavni namen obiska je izboljšati kakovost dela na posamezni članici. Posveta, ki poteka v obliki razgovora na omizjih, so se udeležili svetovalci iz rektorata, drugih članic, zaposleni in študentje NTF. V želji, da se fakulteta pozicionira – kje trenutno je in prepozna sovje potrebe ter oblikuje svoje želje in poti do zastavljenih ciljev, so se posvečali naslednjim področjem:

• sistemu kakovosti
  • izboljšavam, ki bi krepile kakovost študijskih programov
  • izboljšavam, ki bi krepile internacionalizacijo
  • povečanju pripadnosti in motivacijo zaposlenih

V naslednjih dneh s strani komisije posvetovalnega obiska fakulteta dobi še predlagane ukrepe in priporočila.