Poziv za oddajo del za PREŠERNOVE NAGRADE 2022

V septembru se začenja postopek izbire najboljših študentskih del, ki se bodo potegovala za Prešernovo nagrado za leto 2022.

Rok za oddajo je 10. september 2022.

Postopek izbora določata Pravilnik o podeljevanju Prešernovih nagrad študentom Univerze v Ljubljani in Poslovnik o delu Komisije za Prešernove nagrade študentom Univerze v Ljubljani, do katerih dostopate na tej povezavi:

V spodnjih priponkah najdete vsa potrebna navodila in obrazce.

POMEMBNO

NTF je razpisala teme za Prešernove nagrade za leto 2021/22, zato študenti oddajajo dela, ki so bila pripravljena na podlagi objavljenih tem, ki so jih prijavili mentorji.

Skladno s pravilnikom NTF lahko, na predlog oddelkov, komisija pri podelitvi Prešernove nagrade upošteva tudi diplomska dela 1. in 2. stopnje, ki so ocenjena z oceno 10 in katerih avtorji imajo povprečno oceno vseh izpitov in vaj najmanj 8,50, ter so na zagovoru zaključnega dela dosegli oceno 10.