Priznanje strokovnim sodelavkam in sodelavcem NTF – Skupina Apis

Skupina sodelavk in sodelavcev za uvedbo APIS na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani (Katja Anžlovar, Sabina Arhar, Irena Berlič, Barbara Bohar Bobnar, Marko Eržen, Matej Fister, Marinko Kondič, Ines Langerholc, Tajda Pantar, Nina Prunk, Anka Rupnik, Špela Turić, Željko Turić, Klaudija Turnšek, Helena Zalar)

Nepedagoški strokovni delavci so začetek jeseni 2021 začeli z delom na implementaciji APIS. Njihovo delo je obsegalo obiskovanje vsakodnevnih delavnic, poleg tega pa tudi in predvsem soustvarjanje sistema z zunanjimi strokovnjaki ter kreiranje navodil za pravilno in učinkovito rabo sistema.

Čestitamo!

Foto: Katja Kodba/STA