Raziskovalni obisk na Liverpool John Moores University

Vabljeni na 10-tedenski raziskovalni obisk na Liverpool John Moores University, ki ga organizira dr. Tina Marolt Čebašek, ki je doktorski študij zaključila na NTF. Na voljo sta dve mesti.

Prijavijo se lahko študenti 2. ali 3. stopnje s področja geologije ali geotehnologije in sicer na naslov T.MaroltCebasek@ljmu.ac.uk. Prijave so odprte do 8.3.2023. Več informacij o prijavi in samem doktorskem študiju najdete v priponki.

Za potne stroške prejmete do največ 1000 EUR in še dodatno 250 EUR/teden za ostale stroške. Za vstop v državo je potreben veljaven potni list.