RAZPIS EUTOPIA – Razpis za študentske individualne raziskovalne projekte (ŠIRP)- ODPRT

Obveščam vas, da je na spletni strani UL objavljen interni razpis za študente za mednarodne Študentske individualne raziskovalne projekte (ŠIRP) s finančno spodbudo za mobilnost za študijsko leto 2023/2024. Razpis koordinira Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje s pomočjo Univerzitetne službe za študente in alumne.

Na razpis se prijavljajo študenti posamično in ne članica (tukaj ni dodeljenih sredstev), zato je to obvestilo zgolj informativne narave.

Za več informacij se lahko študentke in študenti obrnejo na internof@uni-lj.si.

Razpis_SIRP_2023-24