Razstava Diploma Pro 4 v Novem Sadu od 15. do 22. 12. 2017

Razstava Diploma Pro 4Graphic Communication and Design Thesis Exhibition – je izvedena v okviru Adria Design Culture Exchange in postavljena v Novem Sadu (Srbija). Na tokratni razstavi sodelujejo grafične fakultete iz Srbije, Hrvaške in Slovenije. Razstavljena so najboljša magistrska in diplomska dela Univerze v Novem Sadu (Faculty of Technical Sciences, Department of Graphic Engineering and Design), Univerze v Zagrebu (Faculty of Graphic Arts, Department of Graphic Design and Imaging) in Univerze v Ljubljani (Faculty of Natural Sciences and Engineering, Department of Textiles, Graphic Arts and Design).

Sodelujoči profesorji in študenti Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje:

• izr. prof. Domen Fras
  • prof. Marjeta Godler
  • izr. prof. dr. Dejana Javoršek
  • prof. Dušan Kirbiš
  • prof. dr. Klementina Možina
  • Nina Delanović (študentka)
  • Gaja Hanzel (študentka)
  • Alja Herlah (študentka)
  • Mihael Aleksander Mahkovic (študent)
  • Maša Mazi (študentka)
  • Ana Praprotnik (študentka)