Sejem ameriških šol v Ljubljani – 10. 10. 2023

Obveščam vas o dogodku, ki je namenjen študentom, ki jih zanima nadaljnje izobraževanje v tujini.

Po štirih letih se v Ljubljano vrača Sejem ameriških šol in univerz, ki bo potekal 10. oktobra 2023 od 16h do 18h na Dunajski 22 (poslovna stavba Slovenijales). Tam bodo študenti imeli možnost neposrednega stika s predstavniki šol, zato verjamemo, da je to odlična priložnost, da dobijo najbolj točne informacije glede možnosti nadaljnjega izobraževanja v ZDA.

Za več informacij obiščite našo spletno stran, našo Facebook stran, kjer najdete objavo o sejmu, ki jo lahko delite na svojih družbenih omrežjih in tako pomagate širiti informacijo med študenti oziroma delite povezavo do dogodka.

Vstop na sejem je brezplačenpredhodna spletna prijava pa je obvezna.