Sodelavci NTF nagrajeni v okviru Tedna Univerze!

Na Univerzi v Ljubljani so v okviru letošnjega Tedna Univerze prvič podelili tudi priznanja strokovnim delavcem Univerze. Priznanje je prejelo 16 delavcev UL, ki sta jih na dogodku nagovorila tudi rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič in glavni tajnik Univerze Mihaela Bauman Podojsteršek.

Nagrado je prejela tudi tehniška sodelavka Alenka More s Katedre za oblikovanje tekstilij in oblačil NTF. Na predlog senata NTF so bili med nagrajenci še prof. dr. ing. Günter Borchardt, ki je postal častni senator UL,  izr. prof. dr. Franci Sluga in viš. pred. dr. Gorazd Golob, ki sta prejela zlato plaketo UL in Organizacijski odbor 45. Skoka čez kožo, ki je prejel priznanje za posebne dosežke študentov.

Čestitamo!