Sprejem brucev na fakulteti

Naravoslovnotehniška fakulteta je včeraj pozdravila 290 novih študentov, ki so začeli svojo fakultetno pot.
Sprejem brucev, ki je potekal na vseh študijskih programih naše fakultete, je bil poln navdušenja in obetov za prihodnost. Bruci so imeli priložnost spoznati nekatere profesorje, asistente in strokovne službe.
Dekanja Naravoslovnotehniške fakultete, prof. Urška Stanković Elesini, je v svojem pozdravnem nagovoru izrazila dobrodošlico novim študentom ter poudarila pomen raziskovanja in izobraževanja na fakulteti.
S sprejemom brucev se na fakulteti začenja novo študijsko leto, polno priložnosti za študente, da razvijajo svoje talente, se izobražujejo in soustvarjajo prihodnost.

Vsem študentom NTF želimo uspešno študijsko leto.