Sredina rekreacija za študente NTF

Drage študentke in dragi študenti NTF!
Gibanje je zelo pomembno za ohranjanje zdravja, zato vam fakulteta omogoča, da se vsak teden brezplačno rekreirate v Športni dvorani Univerze v Ljubljani (Rožna dolina).
Dogovorili smo se za uporabo telovadnice za različne športne aktivnosti (košarka, odbojka, nogomet).
Termin: vsako sredo med 15. in 16.30 uro
Obvezen je PCT pogoj (samotestiranje ne velja) in uporaba mask v vseh notranjih prostorih (razen pri aktivnosti ne).
Predhodno se na rekreacijo prijavi preko POPR-a: https://bit.ly/3F2l6ql.
Število študentov je omejeno na 30. Vsak teden se bo prijava na rekreacijo odprla v soboto (pred rekreacijo) ob 11. uri in zaprla na dan rekreacije ob 13. uri.
Za sredo, 13. 10. 2021 so se prijave že odprle.
Kdor se prvi prijavi, telovadi!
Spremljate pa lahko tudi FB stran Centra za obštudijske dejavnosti, kjer so vam na voljo tudi druge rekreacije.