Štipendije za študij v Jaenu, Španija

Objvljen je razpis štipendij za nadarjene tuje študente, ki bi se v naslednjem šolskem letu 2020/21 želeli vpisati na dodiplomski ali magistrski študij na Univerzi v Jaénu, Španija. Na voljo je 77 štipendij (52 za dodiplomski in 25 za magistrski študijski program), ki zajemajo:

• stroške šolnine
  • 3000 € za življenjske stroške za magistrski študijski program in 2200 € za dodiplomski študijski program
  • zdravstveno zavarovanje (bolezen/hospitalizacija), vrnitev v domovino, nesreče in civilna odgovornost za časa trajanja štipendije
  •  brezplačni tečaji španskega jezika

Rok za prijavo preko spleta je 8. april 2020 za dodiplomski študijski program, za magistrski pa 29. april 2020.

Več informacij najdete na spodnjih povezavah:

Vloga za vloži preko spodnje povezave:

V kolikor bi imeli kakršno koli vprašanje, lahko kontaktirate Oddelek za mednarodne odnose Univerze v Jaénu:  secrel@ujaen.es