Študentska tehniška konferenca ŠTeKam

Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani bodo letos že tretjič organizirali Študentsko tehniško konferenco, na kateri bodo predstavljeni prispevki študentov s širšega naravoslovno-tehniškega področja. Namen konference je popularizacija domačih raziskovalnih dosežkov študentov, ki že v času študija izkažejo nadpovprečne inovativne dosežke na tehniškem področju.

K oddaji prispevkov ste vabljeni študenti prve, druge in tretje stopnje vseh naravoslovno-tehniških smeri. Več informacij o oddaji prispevkov in sami konferenci najdete na strani Univerze v Ljubljani.

Rok za oddajo prispevkov je torek, 20. junij 2017.