Svečana podelitev diplomskih listin Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje

V torek, 12. decembra 2023, je v zbornični dvorani na sedežu Univerze v Ljubljani potekala slovesna podelitev diplomskih listin študentom in študentkam Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje, ki so uspešno zaključili svoj študij med 28. 8. 2023 in 31. 10. 2023.

Slavnostni nagovor je izrekla dekanja, prof. dr. Urška Stanković Elesini. Poseben pečat dogodku so dodali študentje Jakob Jaklič, Jan Triler, Jure Stare in Rok Kotar s svojim petjem.

Čestitamo vsem diplomantom in diplomantkam, magistram in magistrom! Veliko truda, učenja, vztrajnosti ste pokazali skozi leta izobraževanja na naši fakulteti.

Želimo vam veliko uspeha na karierni poti. Verjamemo, da boste s svojim znanjem in strastjo spreminjali svet tekstilstva, grafike in oblikovanja.

Ne pozabite pa: “Enkrat NTF, vedno NTF.

Srečno!