UL na Poti ob žici 2022

vabimo vas, da se to soboto skupaj podamo na Pot ob žici in pod motom »UL na Poti ob žici 2022« v sproščenem vzdušju premagamo del ali celotno pot. Zaposlene in zaposleni, študentke in študenti, alumne in alumni se bomo v soboto, 7. maja 2022, ob 7. uri zbrali na ploščadi pred Fakulteto za kemijo in kemijsko tehnologijo ter Fakulteto za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani (Večna pot 113) in se podali na pot. Tempo in dolžino poti si vsak izbere sam, je pa to odlična priložnost za rekreacijo, druženje in neformalno spoznavanje.

Zaradi lažje organizacije dogodka vas prosimo, da se na pohod prijavite na naslednji povezavi.

Veseli bomo vaše prijave in družbe ne glede na to, ali boste z nami prehodili celotno pot ali le del.