»Biodiversity and Marine Protection in EUSAIR: A Contribution to EU Biodiversity Strategy 2030«, rok UL za oddajo interesa za sofinanciranje potnih stroškov:  1. marec 2024

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost raziskovalke in raziskovalce Univerze v Ljubljani obvešča o dogodku »Biodiversity and Marine Protection in EUSAIR: A Contribution to EU Biodiversity Strategy 2030«, ki ga organizira Ministrstvo RS za naravne vire in prostor ter Občina Izola 14. marca 2024 v Bruslju. Dogodek je odlična priložnost za mreženje in izmenjavo idej za skupne prijave na razpise centraliziranih evropskih projektov.

Iz Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani bo petim raziskovalcem oz. raziskovalkam, ki se prvi prijavijo z e-pošto na naslov: eusklad@uni-lj.si , financirali potne stroške do višine 1.000 EUR (največ dvema raziskovalcema iz iste članice). Rok za oddajo interesa za sofinanciranje potnih stroškov je 1. marec 2024.

Registracija je možna do 8. marca 2024 za udeležbo v živo v Bruslju ali za spremljanje dogodka preko spleta.

Več informacij o dogodku :  Biotska raznovrstnost in varstvo morja v EUSAIR | Gospodarsko in raziskovalno združenje Slovenije (sbra.be)