Financirani potni stroški in popust pri kotizaciji za dogodek TechConnect; prijave na UL po znižani kotizaciji do 8.10.2021

Univerza v Ljubljani vas v sklopu mreže Crowdhelix vabi na dogodek TechConnect, za katerega je vsem zainteresiranim raziskovalkam in raziskovalcem zaradi članstva UL v mreži omogočen 50 % popust za kotizacijo (rok za prijavo po znižani kotizaciji, v višini cca. 390 EUR (brez VAT) je do 8.10.2021). Po lanski spletni izvedbi bo letošnji dogodek potekal v živo, med 15. in 17. novembrom v Malmu na Švedskem.

TechConnect je ugleden raziskovalni in inovacijski dogodek, ki se osredotoča na združevanje vrhunskih uporabnih raziskav in tehnologij z univerz, laboratorijev in start-up podjetij. Več informacij je dostopnih na spletni strani dogodka.

Zagotovite si mesto na TechConnect z registracijo na tej povezavi. Iz Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani bomo prvim desetim raziskovalcem, ki se prijavijo z e-pošto na naslov eusklad@uni-lj.si financirali tudi potne stroške v višini do 1000 EUR.