Odprta znanost, etika in vključujoča znanost v Obzorju Evropa_21.9.2021, začetek ob 10.uri

Spoštovani,

Univerza v Mariboru v sodelovanju z MIZŠ organizira pred-dogodek Evropske noči raziskovalcev 2021 z naslovom Odprta znanost, etika in vključujoča znanost v Obzorju Evropa, ki bo 21. 9. 2021, z začetkom ob 10.00 v okolju MS Teams na povezavi tukaj.

Svoje poznavanje naslovne teme bodo z nami delili dr. Ivan Skubic, Nacionalna kontaktna oseba v Grozdu 4 za področje vesolja, MIZŠ; dr. Andreja Umek Venturini, Nacionalna kontaktna oseba za Evropski raziskovalni svet (ERC) in v Grozdu 4 za digitalno področje, MIZŠ; ga. Uršula Konečnik, Nacionalna kontaktna oseba za Znanost z družbo in za njo (SW4S) in sekretarka Komisije za enake možnosti na področju znanosti, MIZŠ.

Tematika je namenjena prijaviteljem, vsem, ki se srečujejo s projekti Obzorja Evropa ter drugi zainteresirani javnosti.

Vljudno prosimo, če lahko posredujete vabilo s programom čim širšemu krogu morebiti zainteresiranim za udeležbo.

Veselimo se virtualnega srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo,

Ekipa projekta Znanost za vse

Evropska noč raziskovalcev  |  European Researchers’ Night

Znanost za vse (ZATE) | Science for all (ZATE/For you)