Priložnost za raziskovalke in raziskovalce za skupne evropske projekte: “Zelene tehnologije, energija in digitalizacija za trajnostno prihodnost”, 15. februarja 2024, Hotel Mons, Ljubljana

Univerza v Ljubljani vabi na mednarodni dogodek povezovanja raziskovalk in raziskovalcev za skupne evropske projekte z naslovom Zelene tehnologije, energija in digitalizacija za trajnostno prihodnost. Dogodek bo 15. februarja 2024 v Hotelu Mons v Ljubljani.

Dogodek predstavlja odlično priložnost za povezovanje med slovenskimi in tujimi raziskovalci in organizacijami s področja zelenih tehnologij, digitalizacije ali energije za trajnostno prihodnost ter morebitno oblikovanje konzorcijev za prijavo na prihajajoče mednarodne razpise programa Obzorje Evropa in drugih evropskih programov.

Vabljeni k ogledu programa in rezervaciji mesta, saj je število mest omejeno.

Za več informacij nam pišite na: .

*****

Dogodek je organiziran v okviru projekta KRPAN »Krepitev Raziskovalne Podpore in Aktivnosti za Napredek na evropskih raziskovalnih projektih«, ki ga sofinancirata Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije in Evropska unija – NextGenerationEU.