Vabilo na dogodek “Strategic Networking at a European Level (two modules)”, v četrtek, 17. novembra 2022 s pričetkom ob 10.00 uri preko Zoom povezave, prijave do 15.11.2022 do 13.ure

Spoštovani,

za sodelovanje v razpisih evropskega program za raziskave in inovacije Obzorje Evropa 2021 -2027 se morajo raziskovalci pripraviti in razviti strategije sodelovanja in povezovanja z mednarodnimi partnerji.  V ta namen vas Služba za raziskovalno dejavnost UL vljudno vabi na dogodek “Strategic Networking at a European Level“, ki bo potekal v četrtek, 17. novembra 2022 s pričetkom ob 10.00 uri preko Zoom povezave.

Dogodek je razdeljen na 2 modula:

Dogodek bo izvedel Dr. Sean McCathy (Hyperion Ltd) in bo potekal v angleškem jeziku.

Dogodek je namenjen strateškemu načrtovanju za pripravo na razpise programa Evropske komisije Obzorje Evropa.

Prijava na dogodek je obvezna na naslednji povezavi: https://forms.office.com/r/hMF22ANQ0x

Na dogodek se lahko prijavijo zaposleni raziskovalci, pedagogi in strokovni delavci v raziskovalnih pisarnah Univerze v Ljubljani s službenim e-mailom. Rok za prijavo na dogodek je torek, 15.11.2022 do 13.00 ure. Vsi prijavljeni bodo pravočasno prejeli povezavo za spremljanje dogodka.

Dear all,

In order to participate in the open calls of the European program for research and innovation Horizon Europe 2021-2027, researchers must prepare and develop strategies for cooperation and connection with international partners. For this purpose, we kindly invite you to take part in the event “Strategic Networking at a European Level“, which will take place on Thursday, November 17, 2022, starting at 10:00 a.m. via Zoom. The online event will be divided into 2 modules:

The 2 module course will be held by Dr. Sean McCathy (Hyperion Ltd) in English.

Registration for the online course is mandatory at the following link: https://forms.office.com/r/hMF22ANQ0x

Researchers, educators and professionals employed in the research offices of the University of Ljubljana can register for the event with their work e-mail. The deadline for registering for the event is Tuesday, November 15, 2022 by 1:00 p.m. All registrants will receive a link to follow the event in time.